Merhaba arkadaşlar bugün size açık bulamayan arkadaşlara nedenlerini anatmaya çalışıcam!


Öncelikle ordan burdan bulduğunuz dorklarla bu işi yapıyorsanız şansınız çok düşük çünkü sizin tarattığınız dorklar zaten kullanılmış olup işiniz şansa kalmıştır yani o dorkları paylaşan kişinin bi siteyi gözden kaçırması bu da şansınız %1 kadar az demektir.

Eğer sql açığı bulmaya hasretseniz kendiniz dork yazın eğer yazamıyorsanız bulduğunuz dorklarda düzeltmeler yapabilirsiniz.


Örnek vericek olursak şöyle yapabilirsiniz "inurl:galery_info.php?l=" galery yazan kısma farklı dillerde yada hedef ülkenin dilinde "galery" yi walper yapabilirsiniz bu sadece bir örnek tabi hayal gücünüze kalmış siz "car" da yapabilirsiniz "dog" yani isteğiniz şeyi koyabilirsiniz o kısma.


Eğer ondada başarılı olamazsanız güncel dork yazan programlar var bunları kullanarak kendinize en güncelinden dorklar üretebilirsiniz.


Azda olsa yeni başlayan arkadaşlara bir taktik veya fikir vermek istedim umarım işinize yarar bu konuyu yazmamdaki amaç insanların paylaşıp siz aramadan binlerce insanın zaten arama yapıp buldukları sql açılarını değerlendirdiklerini size fark ettirmekti.


AÇIĞI BULUNMAYAN TEK SİSTEM EVRENDİR!


İyi Hekler